KEYNOTE SUNUMU PPTX KAYDETME

By | 14/05/2017

Apple kullanıcılarının yakından tanıdığı, işlevsel ve bir o kadar da albenili sunum hazırlama yazılımı Keynote, Microsoft PowerPoint için iyi bir alternatif. Hele ki Keynote sunumu pptx kaydetme özelliği, bu alternatif olma durumunu daha da sağlamlaştırıyor.

Keynote ile hazırlanan sunumlar kendi uzantısı olan key uzantılı bir dosya olarak kaydediliyor. Bu durum sunumu paylaşırken ya da Keynote yüklü olmayan bir bilgisayarda sunumu görmek, kullanmak vb. işlemleri yaparken sorun yaratıyor. İşte bu sorunu aşmak için, Keynote sunumu pptx kaydetme gibi bir arayış içine girenlerdenseniz, iyi haberi verelim bu mümkün!

Şimdi adım adım bu işlem nasıl yapılıyor görelim:

  1. Adım: Keynote üzerinden sunumumuzu hazırlıyoruz. 
  2. Adım: Keynote üzerinde çalışırken, üst görev çubuğundan sırasıyla “Dosya” , “Şuraya Aktar” ve “PowerPoint…” tıklıyoruz. 
  3. Adım: Karşımıza gelecek ekranda önce üst sekmelerden “PowerPoint”, ardından “İleri Düzey Seçenekler”, açılan biçim kısmından “.pptx” seçiyor ve “Sonraki” tıklıyoruz.
  4. Adım: Artık bu ekranda sunum ismini, varsa etiketleri ve kaydedilecek yeri seçiyor ve son olarak “Dışa Aktar”a tıklıyoruz. Böylece Ketnote sunumu pptx kaydetme işlemimiz tamamlanmış oluyor! 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir